SSK Sorgulama

SSK Sorgulama

Hastalık durumlarında ya da emekli olmak için en çok kullanılan hizmetlerden biri de SSK’dır. Sosyal sigortalara kurumu tarafından çalışanlara sağlanan bu hizmet sayesinde sağlık güvencenizin olmasını sağlamakla birlikte birçok sosyal güvenceden de faydalanabilirsiniz. Ancak tüm bunlar belli zamanlar içerisinde ne durumda olduğunu bilmeyi gerektiriyor. SSK Sorgulama hizmeti sayesinde bu gibi bilgilere çok kısa bir süre içinde sahip olabilirsiniz. İstediğiniz her an hizmetinizde olan ve teknolojinin olduğu her yerde kolaylıkla öğrenilebilen özelliklere sahip olması zaman kaybını önlemek adına sunulmuş en güzel seçeneklerden biridir. Dilediğiniz zaman lazım olan belgeyi de alabileceğiniz SSK sorgulama ile kısa sürede işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zamanınızın yanınıza kar kalmasını sağlamak ve diğer işlerinizde ilgilenmek için kurumlara başvurmanızı gerektirmeyen sorgulama işlemlerinde evinizde oturarak hatta elinizdeki mobil cihaz sayesinde gezerken bile işlem yapabilirsiniz. SSK Sorgulama hizmetlerinde sunulan kolaylıklar ve sunulan özellikler sayesinde zamanınızı farklı şekillerde değerlendireceksiniz. Daha fazla hizmet ile daha kolay sonuçları elde etmek için siz de sisteme giriş yapabilirsiniz.

Eğer sigortalı çalışyorsanız hizmet dökümü 4a bölümünü tercih ediniz. Bağ­Kur çalışanları hizmet dökümü 4B bölümünü seçmeli, emekli sandığı çalışan memurları ise hizmet dökümü 4c bölümlerinden hizmet dökümlerine ulaşabilirler.

 

SSK SORGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Erol koç diyor ki:

    Emekli olacagım,ama bagkurda evrak dolaşması çok oyalanıyor.4Aydır ssk,ya 53 gün primimi göndermedi.

  2. filiz güven diyor ki:

    mahkeme sorgulama

  3. yusuf ince diyor ki:

    sandıklı akın köyünde ikametkah ediyorum 2008 yılının son aylarında para yatırarak bağkurdan emekli oldum aynı zamandada avrupadan emekliyim bazı kişiler sağlık sıgortasından faydalanıyor bazı kişilerde faydalanamıyor bu adaletsizlik neden benim gibi aynı emekli olan sağlıkdan faydalanıyor benim gibi binlercesi kişide maalesef niye bu adaledsizlik değilmi buna bir care bulun bir sene sağlikdan faydalandık ondan sonra kapatıldı ama bazılarının kı hale devam ediyor saygilarimla teşekkür ederim

Yorum Yaz