E Devlet Giriş

E Devlet Giriş

Zaman kazanmak ve işlerde hızlı olmak isteyenler için en iyi seçenekleri sunan hizmet kapılarından biri de e-devlet sistemleridir. Ancak tüm bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken basit bir işlemle E devlet giriş  işlemi olacaktır. Bundan sonrasında kısa sürede dilediğiniz tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. En iyi imkan ve seçeneklerle sunulan e devlet sistemleri ile hayatınızın kolaylıklarını bir kere daha yaşayacaksınız. Resmi tüm işlerinizde kullanabileceğiniz sistemden çıktı alma imkanını da bulacaksınız. E devlet giriş  sayesinde işlerinizden arta kalan zamanları farklı şekilde değerlendireceksiniz. Dilediğiniz zaman daha fazla hizmetlerden daha kolay seçeneklerle yararlanabileceğiniz e devlet sayesinde zaman kaybı gibi problemlerle karşılaşmadan işlem yapacaksınız.

Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan sistemlerinden biri haline gelmesindeki en büyük neden de işlerin zamanında ve kısa sürede halledilmesini sağlamaktır. Siz de sizin için gerekli olan tüm belgelere kısa sürede ulaşmak için E Devlet Giriş yaparak istediğiniz işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hayatın kolaylıklarını sistemin güzelliklerinden faydalanarak sağlayabilirsiniz. Kullanımı hakkında sitemizi inceleyebilirsiniz.

E devlet platformuna giriş 4 farklı yöntem ile sağlanmaktadır. E devlete giriş yaparken bu yöntemlerden size en kolay olanı seçip giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. E devlet giriş yöntemleri; e devlet şifresi ile giriş, mobil imza ile giriş, elektronik imza ile giriş ve T.C. Kimlik kartı ile giriştir. Kısaca bu yöntemleri açıklarsak:

 

1)    E Devlet şifresi ile Giriş İçin Tıklayınız.


E devlet platformuna giriş için en çok kullanılan yöntemdir. Bu yöntem sayesinde e devlet şifresi alabilen herkes (T.C. Kimlik numarası bulunan herkes) sisteme giriş yapabilmektedir. E devlet şifresi almak için PTT şubelerine gidip T.C. Kimlik numaranızı vermelisiniz. Yetkili size 2 TL karşılığında size özel şifrenizi verecektir.

 

2)    Mobil İmza ile Giriş İçin Tıklayınız.


Eğer Avea ve ya Turkcell hattınız bulunuyorsa Telefon numaranız ve T.C. Kimlik numaranız aracılığıyla sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

3)    Elektronik İmza ile Giriş İçin Tıklayınız.


Dijital imza sayesinde kendinize özel imza kartınız ile de e devlet platformuna giriş yapabilirsiniz.

 

4)    T.C. Kimlik Kartı ile Giriş İçin Tıklayınız.


T.C. Kimlik kartınız bulunuyorsa Java™ uygulaması aracılığıyla sisteme giriş yapabilirsiniz. (T.C. Kimlik kartı deneme amaçlı Türkiye’nin sadece belli kısımlarına dağıtılmıştır)

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. Cavit diyor ki:

  e devlete giriş şifrelimi olmak zorundadır buna anlam veremiyorum

 2. ahmet diyor ki:

  e devlet giriş işlemleri ne zaman tc kimlik no ile yapılacak

 3. mehmet şener diyor ki:

  6-8-2013emekli oldum hizmetim bitti 7-8-2013 tarih,nde emekli sandığına ulaşmış cevap verilmedi toplam ikramiyemin nekadar olduğu

 4. Ayşe Baloğlu diyor ki:

  15 temmuz 2013 de emekli dilekçemi verdim hala bir sonuç yok toplam ikramiyemin ne kadar olduğu ve maaşımın ne zaman verileceği

 5. ferdi konukkuş diyor ki:

  devlet işimizi kolaylaştırıyor bu kez niye böyle oluyor diye şikayet ediyoruz .be kardeşim tc noyla deşifre olursunda ondan şifre oldumu senden başkası ulaşamz bilgilerine.sen kasanın şifresini herkes söylrmisin yok .ozaman edevlet şifresi şart

 6. coşkun özer diyor ki:

  1999 emekli oldum 2002taşıyıcılar koop başkanı secildim 2011devam etti bıraktım kooptaki memurun sikorta pırımi yatmamışdiye benim maşım dan kesiyorlarbaşkanlıgın mukafatı tcde bumu acaba diyorum bana söylermisiniz acaba.şu an maşımı eksik alıyorum nereye danışsam bilemiyoruz diyorlar.bana yardımcıaolacakakimseyokmu acaba ..kooplar ortak kuruluşlardır benim bildigim neden benden kesiyorlar acaba.SAYGILAR SUNUYORUM….

 7. aziz nesin diyor ki:

  bence muhteşem bi sistem

 8. binali.dagdeviren diyor ki:

  emekli mayişimi sormak

Yorum Yaz